Sprzedajemy
i napełniamy balony helem

Świetnym dodatkiem do prezentu, jak również ozdobą każdej uroczystości są balony napełniane helem. Specjalnie dla Państwa poszerzyliśmy asortyment o ten produkt. Oferujemy duży wachlarz kolorystyczny balonów lateksowych jak również foliowych. W naszym sklepie napełniamy balony helem. Doradzamy i tworzymy kompozycje balonowe.

4_1.jpg

Balon foliowy z polskim napisem - "Chrzest Święty"

10,00 zł
Brutto

Dekoracja na Chrzest Św. - balon foliowy.

Ilość

Balon to zawsze bardzo ładna dekoracja na każdej imprezie. Foliowy balon napełniony helem będzie ładnie się unosił stwarzając niepowtarzalną atmosferę. Dekoracyjny balon foliowy na Chrzest Święty. Piękny biało-złoty nadruk z motywami religijnymi podkreśli podniosły charakter uroczystości. Polecamy również obciążniki do balonów zapewniające większą kontrolę nad nimi. W opakowaniu znajduje się jeden balon. Balon w oryginalnym opakowaniu producenta, z certyfikatem CE.

W naszym sklepie w Gdańsku oferujemy usługę napełniania balonów helem. Balonów napełnionych helem nie wysyłamy, można je tylko odebrać w naszym sklepie "Królestwo Pocztówek w Gdańsku przy ul. Długie Ogrody 23.
Jeżeli chcesz zamówić większą ilość napisz maila na gdynia@krolestwopocztowek.pl  z zapytaniem a my postaramy się je sprowadzić.

Rozmiar balona: średnica 36,0cm.

08909/FG-OCGK
3 Przedmioty