Sprzedajemy
i napełniamy balony helem

Świetnym dodatkiem do prezentu, jak również ozdobą każdej uroczystości są balony napełniane helem. Specjalnie dla Państwa poszerzyliśmy asortyment o ten produkt. Oferujemy duży wachlarz kolorystyczny balonów lateksowych jak również foliowych. W naszym sklepie napełniamy balony helem. Doradzamy i tworzymy kompozycje balonowe.

4_1.jpg

Balon gumowy, czarny - "18"

1,60 zł
Brutto

Balon gumowy, czarny na 18 Urodziny

Ilość

Balony z nadrukiem liczby "18" to fajny pomysł na dekorację na z okazji "18" urodzin. Balon może być pojedynczym balonem bądź może być elementem kompozycji balonów z helem. Balon gumowy w kolorze czarnym udekorowany nadrukowaną z dwóch stron liczbą 18. Balon można napełnić powietrzem lub helem. Napełniony helem będzie się ładnie unosił. W naszej ofercie są również obciążniki do balonów. Sprzedajemy balony renomowanych i sprawdzonych firm.  

Balonów napełnionych helem nie wysyłamy, można je tylko odebrać w naszym sklepie "Królestwo Pocztówek w Gdańsku przy ul. Długie Ogrody 23.

Jeżeli chcesz zamówić większą ilość napisz maila na gdynia@krolestwopocztowek.pl  z zapytaniem a my postaramy się je sprowadzić.

Wymiar ok. 30,0cm.

06066/1-18-czarny
20 Przedmioty

Zobacz także