4.jpg

Sprzedajemy
i napełniamy balony helem

Świetnym dodatkiem do prezentu, jak również ozdobą każdej uroczystości są balony napełniane helem. Specjalnie dla Państwa poszerzyliśmy asortyment o ten produkt. Oferujemy duży wachlarz kolorystyczny balonów lateksowych jak również foliowych. W naszym sklepie napełniamy balony helem. Doradzamy i tworzymy kompozycje balonowe.

4_1.jpg

Balon foliowy - cyfra 2 złota, 66 cm

16,00 zł
Brutto

Balon foliowy - cyfra "6"

Ilość

Kolorowe balony w kształcie cyfr to idealna dekoracja na rocznice lub urodziny bez różnicy czy jubilat ma 2 latka czy 22 lat czy 102 lata. Szczególnie ładnie wyglądają one z innymi dekoracjami nawiązującymi do rodzaju imprezy. Foliowy balon "6" w kolorze złotym. Balon można napełnić powietrzem lub  helem i wtedy będzie się ładnie unosił. Balon posiada uchwyty do zaczepienia. W naszej ofercie są również obciążniki do balonów. W opakowaniu znajduje się jeden balon. Balon w oryginalnym opakowaniu producenta, z certyfikatem CE. Wykonany przez firmę GRABO we Włoszech, najwyższej jakości - nie pęka, długo utrzymuje się po nadmuchaniu.

Oferujemy również usługę napełniania balonów helem. Balony napełnione helem nie wysyłamy tylko można je odebrać w naszym sklepie stacjonarnym - "Królestwo Pocztówek", Gdańsk, ul. Długie Ogrody 23.

Jeżeli chcesz zamówić większą ilość napisz maila na gdynia@krolestwopocztowek.pl  z zapytaniem a my postaramy się je sprowadzić.

Wysokość: 26" (ok. 66,0cm)

06943/13-6-złota
3 Przedmioty

Zobacz także