4.jpg

Sprzedajemy
i napełniamy balony helem

Świetnym dodatkiem do prezentu, jak również ozdobą każdej uroczystości są balony napełniane helem. Specjalnie dla Państwa poszerzyliśmy asortyment o ten produkt. Oferujemy duży wachlarz kolorystyczny balonów lateksowych jak również foliowych. W naszym sklepie napełniamy balony helem. Doradzamy i tworzymy kompozycje balonowe.

4_1.jpg

Balon foliowy - "Drink - Margarita"

28,00 zł
Brutto

Balon foliowy - drink

Ilość

Kolorowy balon to zawsze bardzo ładna dekoracja na każdej imprezie lub nietypowy prezent. Foliowy balon napełniony helem będzie ładnie się unosił stwarzając niepowtarzalną atmosferę. Balon w kształcie pucharu z drinkiem - Margarita. Polecamy również obciążniki do balonów zapewniające większą kontrolę nad nimi. W opakowaniu znajduje się jeden balon. Balon w oryginalnym opakowaniu producenta, z certyfikatem CE. Wykonany ww Włoszech przez firmę GRABO, najwyższej jakości - nie pęka, długo utrzymuje się po nadmuchaniu.
Balonów napełnionych helem nie wysyłamy, można je tylko odebrać w naszym sklepie "Królestwo Pocztówek w Gdańsku przy ul. Długie Ogrody 23.

Jeżeli chcesz zamówić większą ilość napisz maila na gdynia@krolestwopocztowek.pl  z zapytaniem a my postaramy się je sprowadzić.

Wymiar balonów: 40 cali (ok 102,0cm).

06078/02-drink-Margarita
1 Przedmiot