rejestracja
27 Styczeń 2020
Dziś imieniny:  Jana i Przybysława
koszyk: 0.00 złNasze Sklepy


Nasze Sklepy

Serdecznie zapraszamy do naszych sklepów na terenie Trójmiasta a także do naszego sklepu internetowego.

W związku z modernizacją naszego sklepu oraz dostosowaniem do wymagań nowej ustawy o ochronie danych  wszystkich kupujących prosimy o nierejestrowanie się w sklepie tylko o składanie zamówień bezpośrednio droga mailową. Adres mailowy do składania zamówień to: wrzeszcz@krolestwopocztowek.pl.

Złożenie zamówienia będziemy traktować jako wyrażenie zgody na przetwarzanie danych potrzebnych tylko do całkowitej realizacji zamówienia.

Wszystkie zamówienia będą realizowane jak dotychczas.

Przepraszamy za utrudnienia ale dla dobra naszych klientów staramy się zmienić, żeby kupowanie u nas było jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze.


Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego W Gdańsku gdzie oferujemy usługę napełniania balonów helem. Napełniamy balony kupione u nas w sklepie jak i przyniesione przez klienta.
Pytania dotyczące współpracy, jak również uwagi co do funkcjonowania sklepów i naszego serwisu prosimy kierować bezpośrednio na nasz adres mailowy. DZIĘKUJEMY.


Twoje zamówienie w naszym sklepie internetowym może być wspaniałą niespodzianką! Dlatego nasz nowy serwis upominkowy sprawi, że prezent od Ciebie trafi bezpośrednio do adresata pięknie opakowany, na życzenie możemy dołączyć kartkę z życzeniami. (szczegółowy opis usługi w zasadach korzystania z serwisu).

Mamy w naszej ofercie również usługi kurierskie.
- usługi kurierskie firma GLS  informacje szczegółowe
tel. 58 621 78 06
tel. 509 381 883
 
Zapraszamy do skorzystania z tych usług.


 Królestwo Pocztówek - biuro

ul. Arctowskiego 2B/3
80-288 Gdańsk
NIP: 957-068-85-29


Królestwo Pocztówek - sklep internetowy:    

Tel.  509 381 883
e-mail: wrzeszcz@krolestwopocztowek.pl

Sklep "Królestwo Pocztówek" w Gdańsku

ul. Długie Ogrody 23/2
tel. (58) 621 78 06

e-mail: