rejestracja
27 Styczeń 2020
Dziś imieniny:  Jana i Przybysława
koszyk: 0.00 złRegulaminRegulamin

 

Regulamin sklepu internetowego Królestwa Pocztówek 

 1. Sklep internetowy Królestwa Pocztówek z siedzibą w Gdańsku, ul. Długie Ogrody 23/2 prowadzi sprzedaż wysyłkową towarów, które są również dostępne w sieci sklepów Królestwa Pocztówek na terenie Trójmiasta. Biuro znajduje się w Gdańsku przy ul. Arctowskiego2b/3.

 2. Sklep przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni tygodnia, przy czym zamówienia złożone w dni powszednie po godzinie 18:00 oraz w soboty, niedziele i dni świąteczne będą rozpatrywane począwszy od następującego po nich najbliższego dnia roboczego.

 3. Pierwszym krokiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowo wypełniony formularz zamówienia. Przed rozpoczęciem realizacji zamówienia pracownik sklepu nawiąże z Zamawiającym kontakt przez e-mail lub telefonicznie, celem potwierdzenia zamówienia. Potwierdzenie zamówienia jest podstawowym warunkiem jego realizacji.

 4. Jeśli zamówienie nie zostanie potwierdzone w terminie 3 dni roboczych od jego złożenia, lub Zamawiający płacący przelewem albo przekazem nie zrealizuje zapłaty do 5 dni licząc od dnia potwierdzenia zamówienia, będzie ono anulowane.

 5. Wszystkie ceny podawane są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

 6. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dokładne informacje o kosztach przesyłki Zamawiający uzyskuje w trakcie potwierdzania zamówienia.

 7. Do każdej przesyłki załączony jest paragon lub faktura. Jeśli ma zostać sporządzona faktura, należy to wyraźnie zaznaczyć w trakcie potwierdzania zamówienia i podać niezbędne dane (Nazwa firmy, adres siedziby, NIP).

 8. Formy płatności:

  - przelewem na podane konto  mbank -  83 1140 2017 0000 4102 0358 9660
 9. Wysyłka zamówionych towarów następuje do 2 dni roboczych od momentu:

  - otrzymania odpowiedniej kwoty przekazem pocztowym (należność za towar + koszty przesyłki),

  - wpływu na konto bankowe odpowiednich środków (należność za towar + koszty przesyłki). 10. Zakupione towary będą dostarczane na adres wskazany przez klienta w formularzu zamówienia.

 11. Klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego w ciągu 14 dni od daty otrzymania wysyłki bez żadnych konsekwencji. Wówczas prosimy o odesłanie towaru na adres: Sklep „Królestwo Pocztówek” ul. Długie Ogrody 23/2, 80-754 Gdańsk.. Warunkiem otrzymania zwrotu pieniędzy jest wysłanie deklaracji o rezygnacji na adres e-mailowy biuro@krolestwopocztowek.pl z tematem "ZWROT TOWARU", podanym numerem zamówienia i przyczyną rezygnacji z zakupu. Dokonując zwrotu towaru, Zamawiający powinien odesłać przesyłkę w stanie nienaruszonym w oryginalnym opakowaniu (metki, naszywki, nalepki, plomby, załączone ulotki lub inne) w terminie dziesięciu dni od jej otrzymania, wraz z paragonem lub fakturą. Koszt odesłania przesyłki ponosi Zamawiający.

  Zwrotu pieniędzy dokonujemy w ciągu 14 dni od otrzymania deklaracji zwrotu na rachunek bankowy podany w deklaracji zwrotu.

  Jeśli któryś z warunków nie jest spełniony, zwrot nie zostanie przyjęty. W wypadku zamówień odbieranych w sklepach Królestwa Pocztówek zwrotu dokonuje się w sklepie, w którym zamówienie było odebrane.

 12. Gdy pomyłka nastąpi z naszej winy i klient otrzyma inny towar niż zamówiony, sklep pokrywa koszt przesyłki zwrotnej. W tym wypadku przesyłkę zwrotną należy wysłać za pośrednictwem Poczty Polskiej przesyłką priorytetową. Warunkiem refundacji kosztów zakupu jest zwrot towaru, który nie był używany i posiada metkę oraz nie został zniszczony ani uszkodzony. Dokonując zwrotu towaru proszę wysłać informacje, w czym nastąpiła pomyłka adres e-mailowy biuro@krolestwopocztowek.pl z tematem "POMYŁKA W ZAMÓWIENIU", z podanym numerem zamówienia.

 13. Zamówień w sklepie Królestwo Pocztówek mogą dokonywać osoby pełnoletnie. Osoby poniżej 18 lat, które ukończyły lat 13 mogą dokonywać zakupów tylko za wiedzą i zgodą rodziców.

 14. Sklep Królestwo Pocztówek zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w powyższych warunkach. Zmiany te będą ważne od chwili umieszczenia ich na tej stronie.

 15. Wszystkie dane osobowe wprowadzone podczas rejestracji konta w naszym Sklepie będą, zgodnie z wymogami Ustawy o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 r. (Dz.U.133, poz. 8a33/1997), bezpiecznie przechowywane i wykorzystywane wyłącznie dla wewnętrznych potrzeb firmy Królestwo Pocztówek. Dane te nie będą udostępniane innym podmiotom. Mają Państwo prawo do wglądu i poprawiania swoich danych znajdujących się w bazie danych firmy Królestwo Pocztówek.

 16. Wysłanie zamówienia jest równoznaczne z oświadczeniem, że zamawiający zapoznał się z treścią niniejszego regulaminu i akceptuje jego postanowienia.

 17. Uwagi dotyczące Regulaminu można zgłaszać pocztą elektroniczną na adres: biuro@krolestwopocztowek.pl

 18. Sądem właściwym dla rozpatrywania sporów wynikających z umowy jest Sąd właściwy dla siedziby pozwanego lub Sąd właściwy dla miejsca wykonywania umowy. 
    


Życzymy satysfakcji z zakupów!

Zespół Królestwa Pocztówek